Korean Stars

Koreli Starlar Hakkında Herşey
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 SS501-Kim Hyung Joon

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: SS501-Kim Hyung Joon   Salı Haz. 08, 2010 1:39 pm

Kim Hyung Joon (김형준)



Adı:Kim Hyung Joon
Lakabı : Pretty Boy (cici çocuk) , Maknae
Doğum Tarihi : 3 Ağustos 1987
Boy:1.80
Kilo :62
Kan Grubu : 0
Hobileri : Şarkı yazmak,yüzmek,dans etmek ()
Okulu : Kyonggi
Englısh
Name: Kim Hyung Joon * 김형준
Nickname: Cute Boy
Birthday: 8/3/1987
Height: 180 cm
Weight: 68 kg
Blood Type: O
Hobbies/Interests: Writing songs, Swimming, Dance
Solo Albümleri:
Impossible Goodbye (Sayonara Ga Dekinai) ('Kokoro' August 2007)
I Am ('U R Man' November 2008)

Single:

Men From Mars, Woman From Venus Feat Miso (9 April 2009)
TV Series:
Hyung Joon Becomes a Progamer (of Starcraft, produced by MBC Game)(2010)
Radio Program:
SBS Radio Music High SS501 Kim Hyung Jun (2010)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Salı Haz. 08, 2010 1:40 pm







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Salı Haz. 08, 2010 1:41 pm







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Çarş. Haz. 09, 2010 8:07 am



Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Cuma Haz. 25, 2010 6:14 pm












Jun ♥️ Tae Jun ♥️ Hyun Joong ♥️ Mikka ♥️ Karam
Jun Ki ♥️ Ha Min ♥️ G Dragon ♥️ Min Ho ♥️ Min Hyuk ♥️ AJ ♥️ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   C.tesi Haz. 26, 2010 7:27 pm












Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   C.tesi Haz. 26, 2010 7:29 pm









Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   C.tesi Haz. 26, 2010 7:31 pm








günesim yine göz kamastiriyor

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   C.tesi Haz. 26, 2010 7:31 pm








Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   C.tesi Haz. 26, 2010 7:31 pm



Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   C.tesi Haz. 26, 2010 7:32 pm








Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   C.tesi Haz. 26, 2010 7:33 pm








Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   C.tesi Haz. 26, 2010 7:34 pm



Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Çarş. Haz. 30, 2010 8:12 am

Kim Hyung Joon´un arkadasi,oyuncu Park Yong Ha bugün odasinda ölü bulunmus. Hyung Joon kardesi Ki Bum ile birlikte Park Yong Ha´ya son görevlerini yerine getirmek icin Kangnam´a gitmisler..









En son Admin tarafından Çarş. Haz. 30, 2010 8:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Çarş. Haz. 30, 2010 8:12 am








Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Çarş. Haz. 30, 2010 8:13 am



Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
leyloş

avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Paz Tem. 04, 2010 10:04 am













Sayfa başına dön Aşağa gitmek
leyloş

avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Paz Tem. 04, 2010 10:04 am





Sayfa başına dön Aşağa gitmek
leyloş

avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Paz Tem. 04, 2010 10:05 am













Sayfa başına dön Aşağa gitmek
leyloş

avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Ptsi Tem. 05, 2010 8:09 am













Sayfa başına dön Aşağa gitmek
leyloş

avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Ptsi Tem. 05, 2010 8:09 am







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Ptsi Tem. 05, 2010 8:33 am

Resimler harika canım ellerine sağlık.Smile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
leyloş

avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Salı Tem. 06, 2010 6:33 pm













Sayfa başına dön Aşağa gitmek
leyloş

avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Perş. Tem. 08, 2010 10:54 am













Sayfa başına dön Aşağa gitmek
leyloş

avatar


MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   Perş. Tem. 08, 2010 10:59 am



















Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sponsored content




MesajKonu: Geri: SS501-Kim Hyung Joon   

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
SS501-Kim Hyung Joon
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Korean Stars :: Korea Stars-Gruplar/Groups :: SS501-
Buraya geçin: