Korean Stars

Koreli Starlar Hakkında Herşey
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Big Bang-Seung Ri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Big Bang-Seung Ri   Çarş. Haz. 09, 2010 7:15 pm


Seung Ri (Lee Seung Hyun / 이승현)




Gerçek ismi: Lee Seung Hyun / 이승현
Lakabı: Seung Ri, V
Doğum Günü: 12 Aralık 1990
Boy: 1.74cm
Kilo: 57kg
Becerileri: Şarkı söylemek, dans etmek, koreografi hazırlamak
Hoşlandıkları: Yabancı diller

ENGLISH

Birth Name: Lee Seung-hyun
Nick: Seungri
Born: December 12, 1990 (12-12-1990)
Origin: Gwangju, Republic of Korea
Genres: K-pop
Occupations: Singer, dancer, actor





Jun ♥ Tae Jun ♥ Hyun Joong ♥ Mikka ♥ Karam
Jun Ki ♥ Ha Min ♥ G Dragon ♥ Min Ho ♥ Min Hyuk ♥ AJ ♥ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Seung Ri   Çarş. Haz. 09, 2010 7:15 pm








Jun ♥ Tae Jun ♥ Hyun Joong ♥ Mikka ♥ Karam
Jun Ki ♥ Ha Min ♥ G Dragon ♥ Min Ho ♥ Min Hyuk ♥ AJ ♥ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Seung Ri   Çarş. Haz. 09, 2010 7:18 pm










Jun ♥ Tae Jun ♥ Hyun Joong ♥ Mikka ♥ Karam
Jun Ki ♥ Ha Min ♥ G Dragon ♥ Min Ho ♥ Min Hyuk ♥ AJ ♥ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Seung Ri   Çarş. Haz. 09, 2010 7:19 pm










Jun ♥ Tae Jun ♥ Hyun Joong ♥ Mikka ♥ Karam
Jun Ki ♥ Ha Min ♥ G Dragon ♥ Min Ho ♥ Min Hyuk ♥ AJ ♥ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Seung Ri   Çarş. Haz. 09, 2010 7:20 pm








Jun ♥ Tae Jun ♥ Hyun Joong ♥ Mikka ♥ Karam
Jun Ki ♥ Ha Min ♥ G Dragon ♥ Min Ho ♥ Min Hyuk ♥ AJ ♥ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Seung Ri   Çarş. Haz. 09, 2010 7:20 pm










Jun ♥ Tae Jun ♥ Hyun Joong ♥ Mikka ♥ Karam
Jun Ki ♥ Ha Min ♥ G Dragon ♥ Min Ho ♥ Min Hyuk ♥ AJ ♥ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Seung Ri   Çarş. Haz. 09, 2010 7:22 pm








Jun ♥ Tae Jun ♥ Hyun Joong ♥ Mikka ♥ Karam
Jun Ki ♥ Ha Min ♥ G Dragon ♥ Min Ho ♥ Min Hyuk ♥ AJ ♥ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Seung Ri   Çarş. Haz. 09, 2010 7:22 pm










Jun ♥ Tae Jun ♥ Hyun Joong ♥ Mikka ♥ Karam
Jun Ki ♥ Ha Min ♥ G Dragon ♥ Min Ho ♥ Min Hyuk ♥ AJ ♥ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
sean_paul_sense

avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Seung Ri   Salı Ağus. 24, 2010 9:47 am

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
ßig ßang ~ G Dragon

avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Seung Ri   Paz Şub. 06, 2011 6:42 pm

Maknae!! I love you
Resimler için teşekkürler. ^^


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
sean_paul_sense

avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Seung Ri   Çarş. Şub. 16, 2011 12:47 am

SeungRi nin klipleri


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
sean_paul_sense

avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Seung Ri   Cuma Mart 11, 2011 2:42 am

Inkigayo Magazine


DVD Photobook (VVIP)


M2Day resim


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sponsored content




MesajKonu: Geri: Big Bang-Seung Ri   

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Big Bang-Seung Ri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Big Bang-Seung Ri
» B2ST-Hyun Seung
» Lee Seung Gi İmzaları
» The Bing Bang Theory

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Korean Stars :: Korea Stars-Gruplar/Groups :: BİG BANG-
Buraya geçin: