Korean Stars

Koreli Starlar Hakkında Herşey
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Big Bang-Kang Dae Sung

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Big Bang-Kang Dae Sung   Cuma Haz. 11, 2010 12:09 am


Kang Dae Sung (Dae Sung / 강대성)




Gerçek ismi:Kang Dae Sung
Nicki: Dae Sung
Doğum günü:26 Nisan 1989
Boy: 1073 cm
Kilo: 62kg
Eğitim:Kyeong In Lisesi
Beceriler:Şarkı söylemek
Hoşlandıkları: Rap yapmak,box yapmak
Dae Sung Myspace Sayfası:http://www.myspace.com/kang_dae_sung
English
Stage Name : Dae Sung [대성]
Real Name : Kang Dae Sung [강대성]
Position in Big Bang : Vocalist
Birthdate : April 26, 1989
Height : 173cm
Weight : 62kg
Education Background : KyeongIn High School
Specialty : Singing
Personality : always bright, does his best in everything, when he’s around other people he lightens the mood.
Likes : rap, beat box, and cooling
Musicians he admires : Usher, omarian, Ne-Yo, and Wheesung.
Determination : I'll work my hardest and become the best.





Jun ♥️ Tae Jun ♥️ Hyun Joong ♥️ Mikka ♥️ Karam
Jun Ki ♥️ Ha Min ♥️ G Dragon ♥️ Min Ho ♥️ Min Hyuk ♥️ AJ ♥️ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Kang Dae Sung   Cuma Haz. 11, 2010 12:09 am










Jun ♥️ Tae Jun ♥️ Hyun Joong ♥️ Mikka ♥️ Karam
Jun Ki ♥️ Ha Min ♥️ G Dragon ♥️ Min Ho ♥️ Min Hyuk ♥️ AJ ♥️ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Kang Dae Sung   Cuma Haz. 11, 2010 12:10 am














Jun ♥️ Tae Jun ♥️ Hyun Joong ♥️ Mikka ♥️ Karam
Jun Ki ♥️ Ha Min ♥️ G Dragon ♥️ Min Ho ♥️ Min Hyuk ♥️ AJ ♥️ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Kang Dae Sung   Cuma Haz. 11, 2010 12:10 am












Jun ♥️ Tae Jun ♥️ Hyun Joong ♥️ Mikka ♥️ Karam
Jun Ki ♥️ Ha Min ♥️ G Dragon ♥️ Min Ho ♥️ Min Hyuk ♥️ AJ ♥️ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
sean_paul_sense

avatar


MesajKonu: Geri: Big Bang-Kang Dae Sung   Cuma Mart 11, 2011 3:06 am

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sponsored content




MesajKonu: Geri: Big Bang-Kang Dae Sung   

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Big Bang-Kang Dae Sung
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kevin / Woo Sung Hyun (우성현)
» Big Bang-Seung Ri
» The Bing Bang Theory

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Korean Stars :: Korea Stars-Gruplar/Groups :: BİG BANG-
Buraya geçin: