Korean Stars

Koreli Starlar Hakkında Herşey
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 2PM-Ok Taek Yeon

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: 2PM-Ok Taek Yeon   C.tesi Haz. 19, 2010 11:16 am


Ok Taek Yeon



Gerçek Adı : Ok TaekYeon
Takma Adı: OkTaekBar/OkTaekBal, Him (güç) Taekyeon, Liza Mong (?), Ok Kittycat, Ok cat, Chaneunee Hyun
Doğum Tarihi : 27 Aralık 1988
Boy : 185cm
Kilo : 76kg
Eğitim: Dankook Üniversitesi
Kan Grubu : AB
Hobiler : Müzik Dinlemek , kayak yapma, yürümek (
Yetenek : Yemek yapmak

English:

Name: TaekYeon
Nickname: OkTaekBar/OkTaekBal, Him (Strength) Taekyeon, Liza Mong (?), Ok Kittycat, Ok cat, Chaneunee hyung
Birthdate: December 27, 1988
Height: 185 cm
Weight:76 kg
Schooling: Dankook University
Blood Type: AB
Hobbies: Listening to music,skiing, walking
Specialty: Cooking


En son Admin tarafından C.tesi Haz. 19, 2010 11:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: 2PM-Ok Taek Yeon   C.tesi Haz. 19, 2010 11:16 am





Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: 2PM-Ok Taek Yeon   C.tesi Haz. 19, 2010 11:17 am





Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: 2PM-Ok Taek Yeon   C.tesi Haz. 19, 2010 11:17 am





Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: 2PM-Ok Taek Yeon   C.tesi Haz. 19, 2010 11:17 am

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: 2PM-Ok Taek Yeon   C.tesi Haz. 19, 2010 11:18 am









Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
ßig ßang ~ G Dragon

avatar


MesajKonu: Geri: 2PM-Ok Taek Yeon   Paz Şub. 06, 2011 7:02 pm

Paylaşımlar için teşekkürler. n_n


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sponsored content




MesajKonu: Geri: 2PM-Ok Taek Yeon   

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
2PM-Ok Taek Yeon
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Korean Stars :: Korea Stars-Gruplar/Groups :: 2PM-
Buraya geçin: