Korean Stars

Koreli Starlar Hakkında Herşey
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 2PM-Jang WooYoung

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: 2PM-Jang WooYoung   C.tesi Haz. 19, 2010 11:32 am

Jang WooYoung



İsim: Jang WooYoung
Takma Adı: Boo-uhngee(baykuş)
Görev: Şarkıcı
Doğum Tarihi: 30 Nisan 1989
Boy: 180cm
Kilo: 65kg
Eğitim: Seul Sanat Okulu - Dans Bölümünde
Kan Grubu: B
Hobileri: Müzik dinlemek, Nette sörf yapmak
Yetenek: Dans etmek
Sevdiği Yiyecek: Dünyadaki her yiyeceği seviyor.
İdeal Kadını: Her şeyini sevebileceği biri
Şirket: JYP Entertainment

English:

Name: Jang WooYoung
Nickname: Boo-uhngee(owl)
Position: Singer
Birthdate: April 30, 1989
Height: 180cm
Weight: 65kg
Education: Seoul School For The Arts - Dance Major
Blood tyle: B
Hobbies: Listening to music, surfing the web
Speciality: Dancing
Fav. food: I love all the food in this world.
Idea Woman: Someone who I like everything about
Label: JYP Entertainment
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: 2PM-Jang WooYoung   C.tesi Haz. 19, 2010 11:33 am





Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: 2PM-Jang WooYoung   C.tesi Haz. 19, 2010 11:34 am





Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: 2PM-Jang WooYoung   C.tesi Haz. 19, 2010 11:34 am







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: 2PM-Jang WooYoung   C.tesi Haz. 19, 2010 11:34 am







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: 2PM-Jang WooYoung   C.tesi Haz. 19, 2010 11:34 am







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkinforum.net
ßig ßang ~ G Dragon

avatar


MesajKonu: Geri: 2PM-Jang WooYoung   Paz Şub. 06, 2011 7:01 pm

Paylaşımlar için teşekkürler. n_n


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sponsored content




MesajKonu: Geri: 2PM-Jang WooYoung   

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
2PM-Jang WooYoung
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jang Geun Suk Haberleri
» B2ST-Hyun Seung

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Korean Stars :: Korea Stars-Gruplar/Groups :: 2PM-
Buraya geçin: