Korean Stars

Koreli Starlar Hakkında Herşey
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Nana

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Nana    Cuma Ekim 01, 2010 1:07 pm

Nana




Sahne Adı:Nana
Gerçek Adı:Im Jin Ah
Doğum tarihi:14 Eylül 1991
Gruptaki Yeri:Vokalist
Kilo/Boy:48kg/171 cm

English
Real name: Im Jin-ah (임진아)
Date of birth: September 14, 1991
Height : 171 cm
Blood type : A
Position: Vocalist
Participant in 2009 Asia Pacific Super Model contest.
Joined the group in November 2009.
Part of sub-group Orange Caramel with Raina and Lizzy.





Jun ♥ Tae Jun ♥ Hyun Joong ♥ Mikka ♥ Karam
Jun Ki ♥ Ha Min ♥ G Dragon ♥ Min Ho ♥ Min Hyuk ♥ AJ ♥ Teuk









[/center]


En son Double Jun tarafından Cuma Ekim 01, 2010 1:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Nana    Cuma Ekim 01, 2010 1:10 pm










Jun ♥ Tae Jun ♥ Hyun Joong ♥ Mikka ♥ Karam
Jun Ki ♥ Ha Min ♥ G Dragon ♥ Min Ho ♥ Min Hyuk ♥ AJ ♥ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Nana    Cuma Ekim 01, 2010 1:14 pm








Jun ♥ Tae Jun ♥ Hyun Joong ♥ Mikka ♥ Karam
Jun Ki ♥ Ha Min ♥ G Dragon ♥ Min Ho ♥ Min Hyuk ♥ AJ ♥ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Nana    Cuma Ekim 01, 2010 1:15 pm







Jun ♥ Tae Jun ♥ Hyun Joong ♥ Mikka ♥ Karam
Jun Ki ♥ Ha Min ♥ G Dragon ♥ Min Ho ♥ Min Hyuk ♥ AJ ♥ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Double Jun
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Nana    Cuma Ekim 01, 2010 2:31 pm








Jun ♥ Tae Jun ♥ Hyun Joong ♥ Mikka ♥ Karam
Jun Ki ♥ Ha Min ♥ G Dragon ♥ Min Ho ♥ Min Hyuk ♥ AJ ♥ Teuk









[/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sponsored content




MesajKonu: Geri: Nana    

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Nana
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Korean Stars :: Korea Stars-Gruplar/Groups :: After School-
Buraya geçin: